Twoje włosy większe o jeden rozmiar – i olśniewający kucykMocne włosy to gęstsze włosy

Twoje włosy większe o jeden rozmiar – i olśniewający kucyk

Kucyk to fryzura szykowna, a zarazem wyrazista. Elegancka, a przy tym radosna i na pewno nie nudna. Kucyk to świetny wybór dla Twoich włosów… o ile są one wystarczająco gęste. Jeśli zaś z czasem stały się cieńsze, Twój kucyk będzie pozbawiony elastyczności i objętości -oklapły i bez efektu "wow”. Nie musisz jednak od razu pozbywać się swoich gumek do włosów. Zaawansowana formuła Pantene Pro-V pomoże Ci dodać Twojemu kucykowi objętości, której tak bardzo potrzebuje.

Co się stało z moim kucykiem?

Niektóre kosmetyki pozbawiają skórę głowy naturalnie wytwarzanych przez nią substancji natłuszczających, sprawiając, że włosy stają się suche u nasady i ciężkie przy końcach. Osłabione włosy o obciążonych końcówkach mogą być bardziej podatne na łamliwość, przez co w kucyku jest ich po prostu mniej. Włosy wydają się przy tym przeciążone, pozbawione życia czy wręcz brudne – dosyć tego!

Nie rezygnuj z upięć

Teraz czas na dobre wieści. Dzięki Pantene Pro-V możesz mieć 2 razy gęstsze i mocniejsze włosy już po kilku myciach. Zaawansowane formuły szamponów i odżywek Pantene Pro-V błyskawicznie oczyszczają włosy, zmywając z nich sebum i pozostałości produktów do stylizacji, a przy tym nie niszczą ich warstwy ochronnej. A dzięki zawartości molekuł wzmacniających włosy staną się bardziej odporne na uszkodzenia, więc Twój kucyk będzie wydawał się dwa razy gęstszy i dwa razy mocniejszy.

Długotrwała objętość? To musi być Pantene Pro-V

Regularne stosowanie produktów Pantene Pro-V to prosty sposób, aby nadać włosom długotrwałą objętość. Zaawansowana technologia Pantene Pro-V pozwoli Twoim włosom w pełni wykorzystać ich naturalny potencjał, zapewniając im ochronę przed łamliwością oraz olśniewający wygląd dzień po dniu.

Z Pantene Pro-V Twój kucyk będzie dwa razy gęstszy, a pewność siebie dwa razy większa!