Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Nasz Manifest

Nasz Manifest

Misja Pantene to dawanie większej grupie odbiorców więcej dni z pięknymi włosami, ponieważ włosy to zawsze coś więcej niż „tylko włosy”.

Przełomowe globalne badanie przeprowadzone przez Pantene wraz z dr. Marianne LaFrance, która jest wykładowcą na Uniwersytecie Yale oraz z psychologiem społecznym, dr. Adamem Galinskym, wykładowcą Katedry Biznesu i Dziekanem Departamentu Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu Columbia Business School wykazało, że włosy są na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o cechy, jakimi kobiety wyrażają swoją tożsamość i poczucie własnej wartości. Wspaniałe włosy mogą dać Ci wspaniały dzień. Piękne włosy to nie tylko dobry wygląd: wpływają one także na to, jak postrzegamy samych siebie. Kiedy podobają Ci się Twoje włosy, czujesz się szczęśliwsza, bardziej „w swojej skórze”. Dzięki pięknym włosom czujesz się bardziej kompetentna i bardziej pewna siebie, radośniejsza i bardziej kreatywna.

Wspaniałe włosy mogą stworzyć więcej wspaniałych dni.

Wspaniałe włosy mogą stworzyć więcej wspaniałych dni.

Właśnie dlatego Pantene dąży do jak najlepszej pielęgnacji włosów – bezpiecznej i skutecznej – w najlepszy możliwy sposób. Każdego dnia setki naukowców Pantene poświęcają swój czas na myślenie o zdrowiu i bezpieczeństwie – Twoim i Twoich włosów, Twojej społeczności i świata. Od 1945 roku, kiedy szwajcarscy lekarze po raz pierwszy odkryli pielęgnujące, wzmacniające włosy korzyści płynące z prowitaminy B5 Pantene, sprawiamy, że zdrowe włosy stały się rzeczywistością dla setek milionów ludzi na całym świecie.

Wierzymy w

Wierzymy w eliminację dyskryminacji ze względu na włosy

Eliminację

dyskryminacji zewzględu na włosy

Uważamy, że każdy powinien być w stanie wyrazić siebie poprzez swoje włosy. Ponieważ uprzedzenia kulturowe i społeczne zmuszają wiele osób na świecie do przestrzegania sztywnych nieinkluzywnych zasad dotyczących włosów, Pantene podjęło długoterminowe zobowiązanie wprowadzenia zmiany w społeczeństwie, która zapewni wszystkim przemianę i doświadczenie pięknych włosów wyrażających osobowość każdego człowieka.

Zagwarantowanie najwyższego bezpieczeństwa produktu

Zagwarantowanie najwyższegobezpieczeństwa produktu

Jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo i skuteczność nie podlegają negocjacjom. Składniki i produkty Pantene poddawane są analizie, tak, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo zarówno dla Ciebie jak i dla środowiska. Pantene wykorzystuje wiodące w branży badania laboratoryjne i stabilności, aby zapewnić, że nasze produkty utrzymują bezpieczeństwo i odpowiednie działanie przez cały okres ich przydatności do użycia.

Przemyślany wybór naszych składników

Przemyślany wybórnaszych składników

Wierzymy w moc składników: setki naukowców z Pantene, w tym 145 osób w stopniu doktora, dbają o bezpieczne i skuteczne składniki pochodzenia naturalnego i opracowane w laboratorium. Ale nie poprzestajemy na tym: udostępniamy nasze formuły niezależnym organizacjom naukowym cieszącym się największym zaufaniem, które poświadczają moc działania i jakość naszych mieszanek bogatych w składniki odżywcze.

HISTORIA PRO-V

HISTORIA PRO-V

naszego elementuodżywczego

Jak odkryliśmy pro-v

To czysty przypadek, że szwajcarscy lekarze na oddziale intensywnej terapii dokonali odkrycia, które zmieniło historię pielęgnacji włosów. To były lata 40. i pracowali oni nad zupełnie nowym sposobem leczenia poważnych urazów skóry.

Nasza witaminowa historia

Nasza witaminowa historia

Po raz kolejny przypadkiem wiadomość o Pro-witaminie B5 dotarła do odpowiedzialnych za zaopatrzenie w kosmetyki w niektórych z najlepszych europejskich domów towarowych. Bardzo szybko stała się ona bardzo cenionym i luksusowym dodatkiem do pielęgnacji włosów.