Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
#PowerOfHair

#POWEROFHAIR

Dzień, kiedy cieszymy się z naszych włosów może nie oznaczać tego samego dla różnych osób, ale jedno jest pewne: włosy mają w sobie moc zmiany.

W Pantene wierzymy w moc włosów. Dr Marianne La France z uniwersytetu Yale przeprowadziła dla nas badania, które wykazały, że dobra fryzura znajduje się w pierwszej trójce czynników, które najbardziej wpływają na nasze samopoczucie.

Okazuje się, że włosy to coś więcej niż tylko włosy; są one głębszym wyrazem tożsamości i nas samych. Niestety, mniej niż 1 osoba na 10 codziennie jest zadowolona ze swoich włosów, dlatego nieustannie wprowadzamy innowacje, aby każdy mógł częściej cieszyć się pięknymi włosami przez cały dzień: dla każdego rodzaju włosów, w każdej kondycji, w każdym wieku i dla każdej płci.


Nasza praca przynosi nam również dumę z kształtowania kultury; kwestionujemy stereotypy dotyczące włosów, podważamy uprzedzenia wobec siwiejących kobiet, bronimy różnorodnych typów urody i zmieniamy standardy piękna, którymi wszyscy jesteśmy karmieni każdego dnia. Bez względu na to, jakie włosy masz i o jakich marzysz – jesteśmy z tobą.


„Włosy to tożsamość – kiedy masz włosy, których pragniesz, wtedy jesteś wierna sama sobie”.

Kiedy się wyróżniasz, często musisz radzić sobie z osądem i odrzuceniem. Nie jest łatwo trwać przy swoim i pozostać wiernym sobie — Trzeba mieć siłę żeby być innym, ALE WARTO”.


#PowerOfHair | Pantene Polska - ImageJAK SIĘ TO WSZYSTKO ZACZĘŁO?

Naszą misją jest, aby do 2040 roku wyeliminować dni, kiedy Twoje włosy nie układają się tak jak oczekujesz. Pragniemy sprawić, aby pielęgnacja Twoich włosów była źródłem jedynie pozytywnych doświadczeń! Według międzynarodowego badania przeprowadzonego w 2017 r. przez Uniwersytet Yale, włosy mają kluczowe znaczenie dla naszego poczucia własnej wartości i są ważnym przedłużeniem i wyrazem naszej tożsamości.