Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
JAK ODKRYLIŚMY PRO-V

Historia naszejmieszanki odżywczej Pro_V

JAK ODKRYLIŚMY PRO-V

To czysty przypadek, że szwajcarscy lekarze na oddziale intensywnej terapii dokonali odkrycia, które zmieniło historię pielęgnacji włosów. To były lata 40. i pracowali oni nad zupełnie nowym sposobem leczenia poważnych urazów skóry. Zostało opracowane leczenie w celu wspomagania regeneracji tkanki skórnej. Ale kiedy monitorowali swoich pacjentów, to, co zwróciło uwagę lekarzy, to niesamowity wpływ, jakie terapia miała na włosy. Byli zaskoczeni, widząc, że stają się one silniejsze i grubsze w miejscach, gdzie skóra była poddawana zabiegom. Jaka była ta cudowna formuła, która powodowała ten efekt? Była to prowitamina B5.

NASZA WITAMINOWA HISTORIA

NASZA WITAMINOWA HISTORIA

Po raz kolejny przypadkiem wiadomość o Pro-witaminie B5 dotarła do odpowiedzialnych za zaopatrzenie w kosmetyki w niektórych z najlepszych europejskich domów towarowych. Bardzo szybko stała się ona bardzo cenionym i luksusowym dodatkiem do pielęgnacji włosów. Była bardzo poszukiwana na najbardziej eleganckich stoiskach kosmetycznych od Londynu przez Paryż do Madrytu. Fakt, że mogła być produkowana tylko w bardzo ograniczonych ilościach, czynił ją bardzo ekskluzywnym i jeszcze bardziej pożądanym produktem. Popyt na tę cudowną kurację do włosów zainspirował stworzenie Pantene. Światowy autorytet w dziedzinie skuteczności witamin — Szwajcarski Instytut Witamin — zatwierdził formułę prowitaminy B5 firmy Pantene. Początkowo Pantene było dostępne tylko w Europie, ale przez lata setki milionów kobiet od USA po Chiny odkryły i uczyniły z niej najpopularniejszą markę do pielęgnacji włosów na świecie.

Co jest w środku?

Co jestw środku?

JAK ODKRYLIŚMY PRO-V

Pantene posiada unikalną formułę Pro-V, która przemienia twoje włosy, czyniąc je mocniejszymi. Od samego początku formuła Pro-V była stale rozwijana z pomocą globalnej sieci ekspertów w dziedzinie trychologii Pantene. To, co zaczęło się całkowicie przez przypadek ponad 70 lat temu, teraz świetnie pomaga, aby twoje włosy były mocniejsze niż kiedykolwiek. Więcej dni z wspaniałymi włosami dla wszystkich!

ODŻYWCZE MIESZANKI

ODŻYWCZE MIESZANKI

Połączyliśmy naszą legendarną recepturę Pro-V z aktywnymi składnikami odżywczymi do włosów, tworząc mieszankę, która odżywia włosy od środka.

SKŁADNIKI OCZYSZCZAJĄCE

SKŁADNIKI OCZYSZCZAJĄCE

Delikatne kompleksy oczyszczające, które delikatnie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni włosów, jednocześnie pomagając chronić najważniejsze składniki odżywcze.

PRZYWRACANIE SKŁADNIKÓW

PRZYWRACANIE SKŁADNIKÓW

Aktywne podczas spłukiwania, chronią delikatne pasemka. Zaprojektowane, aby zidentyfikować i pomóc naprawić uszkodzone obszary włosów, przywracając ich miękkość i łatwość układania.

SKŁADNIKI NAWILŻAJĄCE

SKŁADNIKI NAWILŻAJĄCE

Nawilżają włosy, aby były miękkie i elastyczne. Pomagają przywrócić i utrzymać zdrową równowagę nawilżenia.