Jak pokonać puszenie w trzech łatwych krokachJak pokonać puszenie w trzech łatwych krokach

Pamiętasz tę chwilę, gdy dałaś tylko krok na zewnątrz, a tu bum! i po Twojej fryzurze? Taaak, wszystkim nam się to przydarzyło. Puszenie się włosów zwykle jest spowodowane wilgocią, a objawy są większe na bardziej uszkodzonych włosach. Lecz są trzy sposoby, aby zwalczyć puszenie.
Miej zdrowe włosy! Utrzymywanie włosów w zdrowiu jest pierwszym krokiem w walce z puszeniem, a jest to łatwiejsze, niż mogłabyś pomyśleć. Używając odpowiednich szamponów i odżywek, ograniczając działanie wysokiej temperatury na włosy, skracając czas stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury, będąc delikatną podczas mycia, czesania i układania fryzury, będziesz na najlepszej drodze do uczynienia włosów zdrowszymi.
Ponieważ uszkodzone włosy tylko pogarszają puszenie, uwalnianie się od uszkodzeń jest pierwszym krokiem w kierunku zwalczenia puszenia.
Używaj szamponu i odżywki przeciw puszeniu. Nowoczesna formuła pozwala chronić integralność naturalnej, najbardziej zewnętrznej warstwy włosa, która kontroluje ruch wilgoci do i z wnętrza włosa. Włosy z zabezpieczoną warstwą zewnętrzną są lepiej uzbrojone do walki z puszeniem. A odżywki przeciw puszeniu dokończają dzieła, uszczelniając super leciutkimi mikrocząsteczkami krzemu powierzchnię włosa, dzięki czemu jest zabezpieczona przed „nieszczelnością” ( uszkodzone fragmenty, mogą nasiąkać wilgocią z powietrza jak gąbka, co sprawia, że włosy puchną i puszą się). Gdy wszystkie składniki ochrony włosa są na odpowiednim miejscu włosów, ich zdolność do kontrolowania nawilżenia spowalnia proces puszenia.
Wypróbuj Krem wygładzający.
Krem wygładzający jest Twoim nowym, najlepszym przyjacielem. Kuracja pomoże układać włosy i uwolni Ciebie i Twoje włosy od puszenia.
Zdrowe włosy, odpowiedni szampon i odżywka, prawidłowe produkty przeciw puszeniu i już jesteś na najlepszej drodze do uwolnienia się od puszenia włosów. 

Zdrowe włosy, odpowiedni szampon i odżywka, oraz dobrana fryzura i będziesz na dobrej drodze do pozbycia się puszenia włosów.