Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Nasze selektywne składniki

Nasze selektywneskładniki

Dzisiaj, autorska mieszanka Pantene Pro-V — łącząca witaminę B5 z koktajlem silnych i ochronnych przeciwutleniaczy oraz regenerujących lipidów — stanowi wzmacniającą bazę, na której budujemy wszystkie preparaty Pantene.

Aby pomóc Ci uzyskać najzdrowsze i najlepsze włosy, jakie kiedykolwiek miałaś, Pantene zawsze poszukuje skutecznych nowych składników, które można dodać do tej mieszanki Pro-V i wybiera tylko te składniki, które są zarówno całkowicie bezpieczne, jak i rzeczywiście działają. Używamy pewnych naturalnych składników, które dają wspaniałe rezultaty w połączeniu z możliwościami opracowanymi w laboratorium, w przypadkach gdy to one działają najlepiej.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy znany jest ze swoich właściwości nawilżających.

Woda różana

Woda różana

Nasz ekstrakt pochodzi z płatków i pąków rośliny rosa gallica (róża francuska), która pochodzi z rejonów Morza Śródziemnego. Stwierdzono, że jest on bogaty w witaminy B5 i B3. Znany jest również ze swoich właściwości uspokajających i wygładzających, pomagając uzupełnić utraconą wilgoć.

Olej jojoba

Olej jojoba

Ten bogaty w witaminę E olejek pochodzi z tłoczonych na zimno nasion Simmondsia chinensis, krzewu pochodzącego z australijskiej pustyni. Znany jest z silnych właściwości nawilżających.

Olej arganowy

Olej arganowy

Olejek arganowy, zwany także „płynnym złotem”, jest bogaty w naturalne witaminy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Kwiat lotosu

Kwiat lotosu

Kwiat lotosu znany jest ze swoich właściwości ściągających, kojących i przeciwutleniających.

Bambus

Bambus

Ekstrakt ten pochodzi z pędów bambusa tradycyjnie uprawianych w chińskiej prowincji Fujian. Zawiera witaminy z grupy B znane ze swoich właściwości wspomagających strukturę i procesy komórkowe.

Olej rycynowy

Olej rycynowy

Olej rycynowy pochodzi z nasion rośliny Ricinus Communis, zwykle uprawianej w Indiach. Zawiera wysoki poziom witaminy E, znanej ze swoich właściwości nawilżających i uspokajających.

Biotyna

Biotyna

Biotyna jest bogata w odżywczą witaminę B7.

Węgiel drzewny

Węgiel drzewny

Aktywowany węgiel drzewny, pochodzący z drzew takich jak dąb japoński, znany jest ze swoich właściwości oczyszczających, pochłaniając zanieczyszczenia w głąb swojej porowatej struktury, aby je wypłukać.