Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Jak nadać objętość cienkim włosom
Jak nadać objętość cienkim włosom

Jak nadać objętość cienkim włosom

Pozbądź się nagromadzonych resztek produktów dzięki szamponowi oczyszczającemu

Charakterystyczną cechą najlepszych produktów do pielęgnacji włosów cienkich są ich właściwości oczyszczające i lekka konsystencja. Jeśli ciągle walczysz o to, aby twoje włosy zachowywały się tak, jak chcesz i nie leżały płasko, potrzebujesz lekkich formuł, które ich nie obciążą, ale uniosą twoją fryzurę. Zdecydowanie wybierz szampon skoncentrowany na oczyszczaniu, taki jak szampon PanteneAquaLightshampoo, który usuwa nagromadzenie i nie zawiera zbyt ciężkich środków pielęgnacyjnych, które powodują, że włosy przylegają do skóry głowy, jeśli naturalnie brakuje im objętości. 

Niektóre z nas lubią od czasu do czasu zmieniać szampony, dlatego radzimy wypróbować szampon Pantene Pro-V Sheer Volume Shampoo, lekką, niezawierającą silikonu formułę, która delikatnie oczyszcza włosy, zapewniając, że są pełniejsze i czyste. Oczyszczanie i zwiększanie objętości - dokładnie to, czego pragną twoje cienkie włosy! 

Po umyciu owiń ręcznik wokół włosów, aby wchłonął wilgoć i całkowicie wysusz je suszarką, pochylając głowę w dół, w niskiej temperaturze, żeby uniknąć uszkodzeń termicznych. 

Wybierz odżywkę o lekkiej konsystencji

Odżywka jest niezbędna dla twoich włosów przy każdym myciu. Ale jeśli uważasz, że twoje włosy są szczególnie cienkie, niektóre odżywki mogą być dla nich zbyt ciężkie i sprawić, że będą wyglądać na bardziej oklapnięte i mniej sprężyste. Oczywiście jest to zupełne przeciwieństwo tego, czego chcesz – więc w jakie odżywki powinnaś zaopatrzyć się, aby twoje włosy wyglądały jak najlepiej? Aby zwiększyć objętość włosów cienkich, zastosuj odżywkę Pantene Volume & Body Conditioner, która odżywia każdy włos z osobna, zapewniając im miękkość i sprężystość bez obciążania i spłaszczania. 

Potrzebujesz jednak jeszcze lżejszego rozwiązania? Odżywka w piance to świetny sposób na zapewnienie włosom niezbędnego nawilżenia bez żadnych cięższych środków pielęgnacyjnych. Pomyśl o 100% mocy odżywiania, przy 0% obciążenia. Odżywka Pantene Volume & Body Conditioner dodaje mikropęcherzyki do twoich włosów, aby wzmocnić pasemka na 24 godziny, wtapiając się w mokre włosy i szybko spłukując, zapewniając lżejsze, nawilżone włosy. 

Stosując swoją nową ulubioną odżywkę, pamiętaj, aby nakładać ją tylko na te obszary włosów, które wymagają największego nawilżenia – na końcach i w połowie długości. Upewnij się, że unikasz cebulek i skóry głowy, aby twoja fryzura była luźna, a nie płaska. 

Cienkie włosy: stylizacja drogą do objętości

Najważniejszą wskazówką w kwestii stylizacji, aby uzyskać pełniejszy wygląd włosów, jest wysuszenie ich do góry nogami, co zwiększy objętość fryzury. Aby uzyskać optymalne rezultaty, przed suszeniem nałóż na wilgotne włosy piankę zwiększającą objętość, dla uzyskania pełnego wyglądu. Nałóż porcję (lub więcej) pianki 
Mousse Perfect Volume na dłonie i delikatnie masuj od dołu do skóry głowy, a następnie unieś włosy do góry dłonią, aby uzyskać więcej sprężystości przed użyciem suszarki. Pomaga to włosom osiągnąć pełny potencjał, zwiększając ich objętość, która utrzymuje się przez cały dzień. Aby mieć grubsze włosy wystarczy tylko spray! 

Zanim wyjdziesz za drzwi, nie zapomnij przypieczętować swojej nowej fryzury szybkim spryskaniem lakierem do włosów Perfect Volume Hairspray, który utrzyma wspaniałą objętość, której pragniesz. To nie tylko idealny styl, ale też doskonała ochrona przed trudną pogodą i stresem podczas codziennych dojazdów do pracy. 

Zadbaj o swój styl dzięki regularnej troskliwej pielęgnacji 

Pomyśl o podcięciu i skróceniu włosów, aby zwiększyć ich sprężystość; twoje włosy będą lżejsze, a krótsza fryzura natychmiast doda im objętości. 

Pomyśl o podcięciu i skróceniu włosów, aby zwiększyć ich sprężystość; twoje włosy będą lżejsze, a krótsza fryzura natychmiast doda im objętości. Nie jesteś jeszcze gotowa na podjęcie decyzji o rezygnacji ze swoich dłuższych włosów? Zapytaj swoją stylistkę, jak zwiększyć objętość fryzury. Być może pomoże ci cieniowanie, które dodaje ruchu i pełni. Zawsze pamiętaj, że regularne przycinanie co 6-8 tygodni to sekret zdrowo wyglądających i żywych włosów, które błyszczą. 

Możesz także spróbować zmienić przedziałek, aby zachęcić fryzurę do większej objętości. Czy wiesz, że jeśli cały czas robisz przedziałek w tym samym miejscu, to ćwiczy on i układa włosy tak, aby naturalnie opadały, dając ci tę płaską fryzurę? Utrzymuj włosy w ruchu, podnosząc je do góry, przenosząc przedziałek na środek lub nieco na bok, aby uzyskać naturalną objętość na czubku głowy. 

Teraz, gdy już wiesz, jak stworzyć pożądaną dla siebie objętość, widzisz, że nie musisz tak bardzo walczyć, aby uzyskać gęste włosy. Zaopatrz się w te zwiększające objętość produkty do włosów i zadbaj o pielęgnację, na jaką zasługują, a w nagrodę będziesz często cieszyć się wspaniałymi fryzurami, których pragniesz.

Powiązane Produkty

Więcej na ten temat