Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Podkręć objętość
A girl with long shiny dark hair screaming in smiley way and holding her hand on her head

Podkręć objętość

PIELĘGNACJA FRYZURY

Dobrze, że tak łatwo można zapobiec przeciążeniu włosów! Spróbuj myć włosy szamponem dwa razy - pierwszy raz, żeby pozbyć się nagromadzonych zanieczyszczeń, a drugi raz, aby faktycznie umyć włosy. Po dwukrotnym umyciu szamponem kluczową sprawą jest nawilżenie, ale zamiast nakładania ciężkich masek i pielęgnacji nawilżających, zastosuj lekką odżywkę na dolne 3/4 włosów. 

SZTUCZKI DLA WŁOSÓW

Potrzebujesz „na już” seksownej, pełnej objętości fryzury? Zmierzwij swoje włosy, aby stworzyć trójwymiarową fryzurę (unikaj prostych stylów jak od linijki – przyciągają uwagę do płaskich włosów). Luźne loki lub plażowe fale podkręcają włosy i odciągają wzrok od przeciążonych cebulek. Aby to zrobić, owijaj 5-centymetrowe pasma włosów wokół 2,5-cm lokówki, przytrzymaj 5 sekund i zwolnij. Ponadto im krótsza fryzura, tym pełniej wyglądają włosy. Pomyśl o fryzurze pixie i bobach lub lobach z nieostrymi końcówkami. Warstwy okalające twarz nadają również obciążonym włosom tak bardzo potrzebny kształt i objętość. 

Jeśli nigdy nie próbowałaś pasemek, nadszedł czas na eksperymenty — przeplatany kolor tworzy iluzję głębi i grubości, dzięki czemu wiotkie włosy wyglądają na obfite. 

CUDOTWÓRCY

Nieprzyjemnym skutkiem ubocznym dużej ilości pozostałości po produktach jest to, że włosy stają się obciążone i wiotkie, apatyczne. Aby uzyskać pielęgnację, która dokładnie usuwa nagromadzenie resztek produktów we włosach, a jednocześnie dodaje objętości, wypróbuj Pantene Pro-V Volume Collection. Szampon i odżywka współpracują z żelem w sprayu Pantene Pro-V Hair Multiplier, który daje efekt wypełnienia wspierany kolagenem. Przed tobą dwadzieścia cztery godziny bujnej sprężystości! 

Powiązane Produkty

Więcej na ten temat