Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Podkręć objętość
Kobieta z długimi, brązowymi, lśniącymi włosami patrzy prosto przed siebie, uśmiech się i dotyka swoich włosów.

Podkręć objętość

PIELĘGNACJA FRYZURY

Dobrze, że tak łatwo można zapobiec przeciążeniu włosów! Spróbuj myć włosy szamponem dwa razy - pierwszy raz, żeby pozbyć się nagromadzonych zanieczyszczeń, a drugi raz, aby faktycznie umyć włosy. Po dwukrotnym umyciu szamponem kluczową sprawą jest nawilżenie, ale zamiast nakładania ciężkich masek i pielęgnacji nawilżających, zastosuj lekką odżywkę na dolne 3/4 włosów. 

SZTUCZKI DLA WŁOSÓW

Potrzebujesz „na już” seksownej, pełnej objętości fryzury? Zmierzwij swoje włosy, aby stworzyć trójwymiarową fryzurę (unikaj prostych stylów jak od linijki – przyciągają uwagę do płaskich włosów). Luźne loki lub plażowe fale podkręcają włosy i odciągają wzrok od przeciążonych cebulek. Aby to zrobić, owijaj 5-centymetrowe pasma włosów wokół 2,5-cm lokówki, przytrzymaj 5 sekund i zwolnij. Ponadto im krótsza fryzura, tym pełniej wyglądają włosy. Pomyśl o fryzurze pixie i bobach lub lobach z nieostrymi końcówkami. Warstwy okalające twarz nadają również obciążonym włosom tak bardzo potrzebny kształt i objętość. 

Jeśli nigdy nie próbowałaś pasemek, nadszedł czas na eksperymenty — przeplatany kolor tworzy iluzję głębi i grubości, dzięki czemu wiotkie włosy wyglądają na obfite. 

CUDOTWÓRCY

Nieprzyjemnym skutkiem ubocznym dużej ilości pozostałości po produktach jest to, że włosy stają się obciążone i wiotkie, apatyczne. Aby uzyskać pielęgnację, która dokładnie usuwa nagromadzenie resztek produktów we włosach, a jednocześnie dodaje objętości, wypróbuj Pantene Pro-V Volume Collection. Szampon i odżywka współpracują z żelem w sprayu Pantene Pro-V Hair Multiplier, który daje efekt wypełnienia wspierany kolagenem. Przed tobą dwadzieścia cztery godziny bujnej sprężystości! 

Powiązane Produkty

Więcej na ten temat