Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Dodanie Cienkim Włosom Objętości
Dodanie Cienkim Włosom Objętości

Dodanie Cienkim Włosom Objętości

Dla kobiet z cienkimi włosami nie ma nic gorszego, gdy perfekcyjnie ułożona fryzura kilka godzin później jest oklapnięta. To. Jest. Najgorsze. Ale zrób „skok w bok” od Twojego sposobu oczyszczania i wypróbuj kilka sztuczek - dodasz objętości uczesaniu bez wizyty w salonie fryzjerskim.  

Mniej znaczy więcej 

Każdy włos nie jest zbudowany tak samo. Delikatne włosy, w odróżnieniu od grubych, mają o ponad 50% mniej protein, wzmacniających włosy. Powoduje to, że wyglądają czasem na oklapnięte i bez życia. (Hej, przynajmniej mamy blask i miękkość, nieprawdaż?). Dlatego używanie odpowiednich produktów do delikatnych włosów ma kluczowe znaczenie przy zwiększaniu ich objętości.  Zabiegi przy zwiększaniu objętości powinny obejmować lekki szampon i odżywkę i mocny hair volumizer. Właśnie tak. Oczywiście, niewielkie pozostałości odżywki lub BB Kremu przy nasadzie włosów nie sprawią, że nie (you to go inst-flat), ale gdy otrzymasz fryzurę o dużej objętości bez używania suszarki, powtarzaj sobie jak mantrę: Mniej znaczy więcej.

Zmaksymalizuj objętość swoich włosów.

Jeśli zamierzasz użyć suszarki, nałóż najpierw volumizer i wypróbuj kilka naszych ulubionych podpowiedzi, jak powiększyć objętość włosów. Nasze „jak dojść do celu” (nasze sposoby) to: przełożenie włosów na drugą stronę, wysuszenie włosów w kucyku, suszenie włosów strumieniem powietrza skierowanym w dół, czy też poczekanie z upinaniem  aż włosy ochłodzą się. Dzięki odczekaniu na zupełne ochłodzenie włosów przed ich upięciem do góry, pozwalasz wiązaniom w strukturze włosa ułożyć się w odpowiedni kształt, co zbuduje większą objętość. Troszkę lakieru pod spód fryzury nie zaszkodzi.  

Wypróbuj wygląd na drugi dzień

Kobiety z delikatnymi włosami mają na drugi dzień problem z fryzurą tego rodzaju: włosy się przetłuszczają. Dlatego proponujemy użycie suchego szamponu lub pudru dla dzieci, które pochłoną nadmiar tłuszczu, który powoduje oklapnięcie włosów. Odrobina suchego szamponu zdziała cuda, odświeżając włosy, po prostu dokładnie wyczesz go przed rozpoczęciem stylizacji.

Produkty powiązane

Więcej na ten temat