Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Białka włosów: jak przywrócić formę bardzo zniszczonym włosom
A collage of two photos of the same woman - one with damaged hair and second with healthy hair

Białka włosów: jak przywrócić formę bardzo zniszczonym włosom

Wahania temperatur, farba do włosów, twarda woda – to tylko niektóre z codziennych czynników, które mogą powodować niszczenie włosów. Ale żeby znowu mieć zdrowe włosy, czy naprawdę musisz czekać, aż odrosną? Odpowiedź jest krótka – nie! Pantene ma w swojej ofercie linię pielęgnacyjną Pro-V Miracles, inspirowaną witaminami bogatymi w białka włosów, która przywróci ci jedwabiście gładkie, mocne pasma! 

Białka włosów - co to takiego?

Możesz zapytać „Jak mogę cofnąć zniszczenia widoczne na moich włosach?”. Odpowiedzią jest białko włosów! Wyobraź sobie pojedynczego włosa w przybliżeniu – a następnie wyobraź sobie, że jest on popękany. Zabiegi proteinowe wypełniają te pęknięcia, wzmacniając każdy włos, jednocześnie tworząc barierę zapobiegającą dalszym uszkodzeniom. 

 Produkty Pantene z serii Pro-V Miracle Silky’N’Glowing są nasycone prowitaminą B5, biotyną i hydrolizowanym białkiem jedwabiu, które przy regularnym stosowaniu mogą odwrócić uszkodzenia włosów, odbudowując każdy włos z osobna. 

Białka dla włosów: co w nich dobrego?

Oprócz korzyści w postaci naprawy uszkodzeń i wzmocnienia włosów, proteiny włosów sprawiają również, że stają się one gładsze i bardziej jedwabiste. Produkty Pantene Pro-V Miracles są nasycone specjalnie przygotowaną mieszanką wieloskładnikowych elementów odżywczych i hydrolizowanych protein jedwabiu dla włosów, które są uszkodzone, poddane nadmiernym zabiegom chemicznym. Dzięki tej formule szorstkie włosy stają się bardziej miękkie w dotyku, a jednocześnie każdy pojedynczy włos staje się mocniejszy! 

Proteinowa pielęgnacja włosów: Kolekcja Silky & Glowing (jedwabiste i błyszczące)

Bogate w proteiny, nasycone witaminami produkty do pielęgnacji włosów dają różne możliwości odwrócenia uszkodzeń twoich włosów i wzmacniają je. Szampon i odżywka Pantene Pro-V Silky & Glowing , jak również fioletowy szampon Purple Shampoo, Maska, i ampułka biotynowa Shot with Biotin for hair, łaczą naukowe osiągnięcia Pro-V z biotyną i hydrolizowanymi proteinami jedwabiu, aby uratować włosy podobne do siana. 

Aby naprawić włosy, które są poważnie uszkodzone, poddane nadmiernym zabiegom chemicznym lub rozjaśnieniom, nałożenie maski Pantene Pro-V Silky and Glowing Mask sprawi, że twoje włosy staną się jedwabiste w dotyku. Uszkodzenia spowodowane koloryzacją można naprawić używając ampułki Pantene Pro-V Miracles Colour Damage Reverse Shot, podczas gdy szampon Pantene Pro-V Miracles Silky & Glowing Purple Shampoo, dla włosów rozjaśnionych już po jednym umyciu pomaga neutralizować żółte odcienie i przywrócić włosom ich moc. 

Zabiegi proteinowe do włosów mogą dać włosom wiele korzyści, między innymi jest to naprawa uszkodzeń włosów. Zabiegi na włosy wzbogacone witaminami, maski do włosów i inne produkty Pantene Miracles przywrócą jedwabistość włosom, sprawiając, że są miękkie w dotyku i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. 

Powiązane Produkty

Więcej na ten temat