Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
pantene logo
Zabiegi na zniszczone włosy
Zabiegi na zniszczone włosy

Zabiegi na zniszczone włosy

Szorstka tekstura, suchość, matowość, rozdwojone końcówki, a nawet całkowite złamanie to główne oznaki uszkodzenia włosów. Czujesz, że zamiast włosów masz siano, z którym nic nie możesz zrobić? To chyba najwyższy czas, abyś poddała włosy małej terapii.

Poszukiwanie możliwości leczenia zniszczonych włosów może przypominać pole minowe, ale jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Kiedy już znasz na pamięć powyższe typowe oznaki łamliwości włosów, sekretem jest zastosowanie najlepszej kuracji regeneracyjnej zniszczone, aby przywrócić zniszczonym włosom ich dawną świetność.

Jak zregenerować zniszczone włosy

Uszkodzenie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami; narzędzia do stylizacji na gorąco, słońce, twarda woda, zanieczyszczenia, szczotkowanie, wycieranie ręcznikiem… lista jest długa. Unikanie wszystkich winowajców w celu utrzymania wspaniałego wyglądu włosów może wydawać się przytłaczające i niemożliwe do zrealizowania. Odetchnij i spójrz na swoją nową ściągawkę dla uszkodzonych włosów…

Na pierwszym miejscu odżywczy szampon

Aby zminimalizować uszkodzenia, bardzo ważne jest, żeby dla uzyskania najlepszych rezultatów używać produktów odpowiednich do danego rodzaju włosów, a wszystko zaczyna się od dobrego szamponu! Nie spiesz się po prostu z zakupem jakiegokolwiek produktu, na którym napisano, że jest przeznaczony do zniszczonych włosów. Zamiast tego pamiętaj, że najważniejszą potrzebą zniszczonych włosów jest ich odżywienie, więc poszukaj szamponu, który specjalnie nawilży twoje włosy.

Możesz wypróbować nasz szampon Pantene Repair & Protect Shampoo zawierający odżywcze przeciwutleniacze, które wspierają włosy w walce z uszkodzeniami, redukując ich łamliwość i zapewniając wyraźny połysk.

Poczuj głębokie uczucia do głębokiego odżywiania

Przywrócenie włosów na właściwe tory wymaga czasu, więc staraj się być cierpliwa i nie oczekuj natychmiastowych rezultatów. Integralną częścią procesu naprawy jest intensywnie nawilżający zabieg pielęgnacyjny, który pomaga naprawić uszkodzenia wewnątrz i na zewnątrz, a nie tylko pozorować zdrowy wygląd.

Odżywka – najlepszy przyjaciel twoich włosów – jest niezbędna za każdym razem, gdy myjesz włosy, aby zachować ich gładkość i powstrzymać przyszłe uszkodzenia, pozostawiając je lepiej przygotowane do walki ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Odżywka – najlepszy przyjaciel twoich włosów – jest niezbędna za każdym razem, gdy myjesz włosy, aby zachować ich gładkość i powstrzymać przyszłe uszkodzenia, pozostawiając je lepiej przygotowane do walki ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Głęboka odżywka właśnie to robi – dogłębnie kondycjonuje. Specjalnie opracowany zabieg zawiera aktywne składniki, które wnikają w rdzeń włosa, aby dostarczać wilgoć i zmniejszać tarcie. Efekt? Gładkie, łatwe do układania i mniej łamliwe włosy. To idealna kuracja dla zniszczonych włosów. Dla wszystkich tych powodów musisz zakochać się w naszej odżywce Repair & Protect Conditioner – wzbogaconej aminokwasami i przeciwutleniaczami - to jest to, czego pragną twoje włosy.

Twoje włosy codziennie tęsknią za nawilżeniem? Niezależnie od tego, czy za oknem panuje sroga zima, czy letnie warunki powodujące wysuszenie włosów, wymień codzienną odżywkę na naszą odżywkę 3 Minute Miracle Superfood Daily Conditioner , która działa jak multiwitaminowy zastrzyk dla włosów. To jedna z naszych najlepszych kuracji regenerujących włosy zniszczone. Jest to codzienna kuracja dla włosów i występuje w różnych wariantach, aby zadowolić wszystkie rodzaje włosów i ich potrzeby. 

Proste wskazówki i triki, aby utrzymać zniszczone włosy pod kontrolą 

  • Pamiętaj o zapobieganiu, a nie tylko o leczeniu 

Ważne jest leczenie włosów, żeby naprawić uszkodzenia, ale nie oznacza to, że możesz pominąć kroki zapobiegawcze, aby zmniejszyć skalę uszkodzeń. 

Staraj się uważać na stylizację, jaką stosujesz – nikt nie prosi cię o wyrzucenie ukochanej prostownicy! – ale jeśli masz możliwość, obniż temperaturę na urządzeniach takich jak prostownica.

Staraj się uważać na stylizację, jaką stosujesz – nikt nie prosi cię o wyrzucenie ukochanej prostownicy! – ale jeśli masz możliwość, obniż temperaturę na urządzeniach takich jak prostownica. To nic trudnego! Po prostu obniż temperaturę lub skorzystaj z funkcji cool na suszarce. Jeśli masz czas, spróbuj użyć ręcznika z mikrofibry, aby wyciągnąć wodę z włosów, a potem susz i stylizuj samym powietrzem. Wszystkie te rzeczy zmniejszą ekspozycję włosów na ciepło i poprawią ich kondycję, zmniejszając ich uszkodzenia. 

  • Regularnie przycinaj włosy 

Nawet jeśli czekasz na długie, sypkie włosy, nikt nie zauważy szybkiego podcięcia tak, jak da się zauważyć dynamiczna fryzura. Aby zachować zdrowy wygląd, planuj wizyty co 6-8 tygodni, ponieważ podcięcie usuwa najbardziej uszkodzoną część włosów.

Nawet jeśli czekasz na długie, sypkie włosy, nikt nie zauważy szybkiego podcięcia tak, jak da się zauważyć dynamiczna fryzura. Aby zachować zdrowy wygląd, planuj wizyty co 6-8 tygodni, ponieważ podcięcie usuwa najbardziej uszkodzoną część włosów. Twoi znajomi nawet nie będą wiedzieć, że byłaś u fryzjera. 

  • Nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj (swoje włosy!) 

Bez względu na porę roku; słońce, słona woda, smog, wiatr, deszcz, wilgoć… nie ma powodu, by nie mieć kontroli (przynajmniej nad swoimi włosami!). Noś nasz lekki olejek 
PANTENE PRO-V ARGAN INFUSED OIL w swojej torebce, aby uzupełniać wilgoć w podróży, gdy twoje włosy zrobią się szorstkie i spragnione. Ta kuracja do suchych zniszczonych włosów z mieszanką marokańskiego olejku arganowego i kompleksu Pro-V pomaga przywrócić włosom gładkość i połysk, wykańczając fryzurę i chroniąc ją przed puszeniem się przez cały dzień. 

Dzięki naszym najlepszym szamponom, odżywkom i zabiegom do stylizacji w twoim arsenale do pielęgnacji włosów, a także tym sztuczkom, które musisz wypróbować na swoich włosach, będziesz na dobrej drodze do walki z uszkodzeniami włosów. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale bądź cierpliwa! Żegnajcie zniszczone włosy, witacie wspaniałe włosy każdego dnia! 

Powiązane Produkty

Więcej na ten temat